Sleva!
Taštičková matrace „POSEJDON” 22cm 1+1

Nový

Dostupnost: Skladem

  Materiál: Profilovaná pěna, KOKOS, taštičkové jádro

  Výška matrace: 22 cm

  Tuhost: H3 - středně tuhá a H4 - tuhá

  Nosnost: Do 130kg na 1 lůžko

  Potahová látka: bavlna, elastan, PES+Aloe Vera

  Potah: snímatelný, opatřen zipem

  Možnost praní: Ano, do 40°C

  ! Pro naše milé zákazníky dárek ke každé taštičkové matraci, polštářek !

Více informací

5 Položky

7 689 Kč

9 689 Kč

-2 000 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Matrace POSEJDON

při objednání jedné položky obdržíte dva kusy

Charakteristika produktu:


◾7 zón polyuretanové pěny T30/38 s technologií profiledFOAM zajišťuje správné uložení po celému tvaru těla,


◾ další vrstva z polyuretanové pěny pod vrstvou profilované pěny pro stabilitu matrace


◾ Matrace má tvrdost 7 zón pro optimální polohu a flexibility bodu při spánku.


◾ Taštičkové pružiny, každá samostatně potažená vysoce elastickým materiálem, celkem více než 289 pružin / m2 vytvořeno technologii extendedHard


◾ Filc, umístněný mezí taštičkovým jádrem a pěnou, zvyšuje pevnost matrace a také prodlužuje její životnost


◾ Vrstva z prolatexovaného kokosu máji antiseptické a antialergické vlastnosti, zvyšuji komfort spánku tím, že poskytuji dostatečnou ventilaci a odolnost,


◾ Matrace je oboustranná. Kromě toho obě strany se liší v tvrdosti, což přidává matraci více univerzálnosti.

H3+H4

Nabízíme Vám matraci určenou pro náročné klienty. Výrobek tohoto druhu je vytvořen z vysoce kvalitních materiálu, potah je z hypoalergenní pevné tkaniny s všitým zipem ze tři stran. Všechny materiály použité pro výrobu jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují přísné standardy kvality. K její četným výhodám můžeme s jistotou přidat kvalitu a komfort.

Pro výrobu matrace jsme použili nejmodernější technologie - matrace řady profiledFOAM jsou charakterizované výjimečným pohodlí, trvanlivosti a také potřebným větráním. Pro jejich výrobu používáme jen ty nejkvalitnější suroviny, spojené ve vhodných podmínkách bezpečným vodivým lepidlem. Optimální přizpůsobení polyuretanových pěn je tajemstvím dobrého matrace, a v souladu s nejnovějšími standardy spánku jsou doporučené lékaři a odborníky.

Jádrem matrace je taštičkový systém technologii extendedHard. Takové matrace mají dlouhou životnost a dokonale se přizpůsobuji k hmotnosti Vašeho těla. Použiti taštičkových pružiny dělí matraci na 7 zón s různé tvrdostí. Kromě toho, není žádné spojení mezi pružinami, každá pracuje nezávisle na ostatních, čímž pod tlakem na malou plochu se eliminuje následek pohybu na povrchu velké plochy.

Strany matrace se liší použitými technologiemi a tvrdosti. Jen Vy rozhodnete, zda chcete večer užít vlastnosti masáže na profilovane sraně, nebo si raději vyspát na tvrdším povrchu s přírodních kokosových vláken. Jedná se o univerzálnost tohoto výrobku. Nezávisle na použité straně, po celou dobu matrace zabezpečuje ideální polohu po čas Vašeho spánku a odpovídající obrys těla při odpočinku.

Kokosová vrstva                 Otdělené pružinové kapsy

Recenze

Napsat recenzi

Taštičková matrace „POSEJDON” 22cm 1+1
Taštičková matrace „POSEJDON” 22cm 1+1

  Materiál:  Profilovaná pěna, KOKOS, taštičkové jádro   Výška matrace:  22 cm   Tuhost:  H3 - středně tuhá a H4 - tuhá   Nosnost:  Do 130kg na 1 lůžko   Potahová látka:  bavlna, elastan, PES+Aloe Vera   Potah:  snímatelný, opatřen zipem   Možnost praní:  Ano, do 40°C   ! Pro naše milé zákazníky dárek ke každé taštičkové matraci, polštářek !

Napsat recenzi

5 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: