Dětské matrace latexová 11cm
Dětské matrace latexová 11cm, 120x60cm

detske matrace 11cm

Nový

Dostupnost: Ten produkt už nemáme skladem

Materiál:  profilovana pěna Komfort-Soft, kokosové vlákno, latex

Výška matrace: 11 cm

Tuhost: H2 - měkká

Nosnost: do 130kg na 1 lůžko

Potah: snímatelný, hypoalergenní, prodyšný

Možnost praní: Ano, do 40°C (bez bělidel a chemických prostředků, nedávat do sušičky)

Více informací

0 Kč

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:

Přidat na seznam přání

Promo Banner

Více informací

Matrace pro děti: Latexová 11cm

 

Charakteristika produktu:

Potah - prošívaný, antialergický s membránovou strukturou s možností sejmutí a praní. Zajišťuje maximální hygienu matrace.

KokosLatex

Jádro matrace - vyrobena z profilované pěny Komfort-Soft. Jako kontaktní vrstvu v matraci jsme použili přírodní latex, který omezuje rozvoj špatné bakteriální mikroflóry a speciální průduchy umožňují volnou cirkulaci vzduchu a vhodnou termoregulaci. Díky tomu matrace dýchá a rychle odvádí přebytečnou vlhkost. Kromě toho má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Druhá strana matrace není určena k použití, je však potažena plstí pro zajištění dostatečné tuhosti a stability celé konstrukce.

Přírodní latex omezuje vznik špatné bakteriální mikroflóry a speciální ventilační otvory umožňují volnou cirkulaci vzduchu a odpovídající termoregulaci. Díky tomu matrace dýchá a rychle odvádí přebytečnou vlhkost. Kromě toho má antibakteriální vlastnosti.

Latex – přírodě blízký a antibakteriální!

Latex je přírodní materiál  poskytuje vynikající ortopedické vlastnosti. Matrace z tohoto materiálu si zachovávají své parametry po mnoho let. Tato přírodní surovina dává tomuto modelu mimořádný komfort a bezkonkurenční ortopedickou podporu. Vrstva latexu poskytuje rovnoměrnou a přesnou podporu všem částem těla. To umožňuje, aby páteř zůstala v neutrální poloze, což snižuje tlakové body . Dokonalá buněčná struktura znamená maximální prodyšnost, v létě vás ochladí a v zimě zahřeje.

Výhody produktu

 - matrace je určena pro jednostranné použití,
 - jádro matrace je zvlněné, což zajišťuje boční větrání,
 - latexová vrstva je vyrobena ze surovin přírodního původu a její perforovaná struktura zajišťuje vynikající odvětrávání,
 - potah je prošíván hypoalergenním vláknem,
 - matrace využívá nejnovější technologii, lepidlo na vodní bázi, které je bezpečné i pro děti a kojence.

Water glue

Water Glue - bezpečí pro zdraví Vašeho dítěte!

Jako jeden z mála prodejců matrací nabízíme bezpečný výrobek Water Glue( lepidlo na vodní bázi) ve všech našich produktech.

Základem aplikovaného lepidla je voda. V současné době se jedná o nejnovější a nejbezpečnější způsob lepení při výrobě matrací. Lepidla na vodní bázi jsou bezpečná pro životní prostředí, výrobce matrací a především pro zákazníky, kteří se rozhodnou pro naši matraci.

Existují novější technologie - např. HotMelt, ale využívají se především ke snížení výrobních nákladů a urychlení procesu montáže matrace - naše společnost tuto cestu nenásleduje. Pro nás je nejdůležitější kvalita a bezpečnost našeho produktu - tak, aby naši zákazníci byli 100% spokojeni.

Systém Water Glue je prakticky bez zápachu a neobsahuje těkavé látky.

Water Glue je zárukou zdravého vývoje Vašeho dítěte!

Certyfikace

Certifikace

Všechny nabízené matrace jsou vyrobeny z nejkvalitnějších komponentů. O tom svědčí, mimo jiné Certifikáty OEKO-TEX a hygienické certifikáty.

Nabízíme pouze kvalitní dětské matrace. Věnujeme tomu zvláštní pozornost, protože se jedná o děti - díky neustálému růstu a rozvoji správného držení těla patří k nejnáročnějším uživatelům.

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: