Taštičková matrace „NEPTUN” 22 cm (Aloe Vera)
Vážení zákazníci, zboží které máme skladem, expedujeme do 24 hodin !
Při výběru platební metody: Express do 14:30 hod, dodání po Praze tentýž den* ! * - Pouze pracovní dny. Pro potvrzení služby nás kontaktujte telefonicky
Sleva! Taštičková matrace „NEPTUN” 22 cm (Aloe Vera) Zvětšený
Taštičková matrace „NEPTUN” 22 cm (Aloe Vera)

Nový

Dostupnost: Available now

  Materiál: Profil.HR pěna, PUR-pěna,Taštičky,KOKOS

  Výška matrace: 22 cm

  Tuhost: H3 - středně tuhá a H4 - tuhá

  Nosnost: Do 130kg na 1 lůžko

  Potahová látka: bavlna, elastan, PES + Aloe Vera

  Potah: snímatelný, opatřen zipem

  Možnost praní: Ano, do 40°C

  ! Pro naše milé zákazníky dárek ke každé taštičkové matraci, polštářek !

Více informací

2 Položky

4 159 Kč

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:

Přidat na seznam přání

Promo Banner

Více informací

Taštičková matrace NEPTUN s masažní pěnou HR 22cm

Charakteristika produktu:

◾7 zón vysoce elastické pěny HR KALTSCHAUM P37 / 35 s technologií profiledFOAM zajišťuje správné uložení všech křivek těla

◾ Ve srovnání s jinými modely naší nabídky je v této matraci pěna profiledFOAM vyrobená z vysoce elastické pěny HR KALTSCHAUM

◾ Další vrstva z polyuretanové pěny T30/38 pod vrstvou pěny profilované pěny HR KALTSCHAUM

◾ Matrace má tvrdost 9 zón pro optimální polohu spánku a flexibilitu bodu spánku.

◾ Taštičkové pružiny, každá samostatné potažená vysoce elastickým materiálem, celkem více než 289 pružin / m2 vytvořeno v technologii extendedHard

◾ Vrstva filcu umístněná mezi taštičkovým jádrem a pěnou zvyšuje pevnost matrace a také prodlužuje její životnost

◾ Vrstvy z latexového kokosu máji antiseptické a antialergické vlastnosti, zvyšují komfort spánku tím, že poskytují dostatečnou ventilaci a prodlužují životnost matrace

◾ Odolný standardně prošívaný potah je hypoalergenní s vyšší gramáží má všitý zip

◾ Matrace je oboustranná a obě strany jsou jiné. Jedna má masážní vlastnosti, zatímco druhá je hladká s vrstvou přírodního latexového kokosu.
  
H3+H4

Nabízíme Vám matraci určenou pro náročné klienty. Výrobek tohoto druhu je vytvořen z vysoce kvalitní hypoalergenní pevné tkaniny a všitým zipem ve tvaru písmene C. Všechny materiály použité pro výrobu jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují přísné standardy kvality. K jejím četným výhodám můžeme s jistotou přidat kvalitu a komfort.


Pro výrobu matrace jsme použili nejmodernější technologie - matrace řady profiledFOAM jsou charakterizované výjimečným pohodlím, trvanlivosti a také potřebným větráním. Pro jejich výrobu používáme jen ty nejkvalitnější materiály, spojené ve vhodných podmínkách bezpečným vodivým lepidlem. Optimální přizpůsobení polyuretanových pěn je tajemstvím dobré matrace a v souladu s nejnovějšími standardy spánku jsou doporučené lékaři a odborníky.

První strana matrace:

-pěna HR KALTSCHAUM s technologií profiledFOAM systém 7 zón

-vrstva polyuretanové pěny T25 zajišťuje,že matrace je dostatečně pohodlná a trvanlivá. Výhodou je řádné větrání, speciálně tvarované zóny pozitivně ovlivní komfort spánku, povzbuzují a mají masážní vlastnosti.


Druhá strana:

-polyuretanová pěna T30

-vrstva kokosu. Kokosové vlákno je přírodní surovina získaná z kokosové skořápky. Vzhledem ke své přirozené struktuře jsou kokosová vlákna lehká, vzdušná a zajišťují správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Pomocí kokosové vrstvy matrace je tužší a odolnější proti deformaci.


Jádro matrace tvoří Taštičkový systém Technologie extendedHard. Díky tomuto systému  mají matrace dlouhou životnost a dokonale se přizpůsobí  hmotnosti Vašeho těla. Použití taštičkových pružin dělí matraci na 9 zón s různými tvrdostmi. Kromě toho není žádné spojení mezi pružinami, každá pracuje nezávisle na ostatních, čímž se eliminuje následek pohybu na povrchu velké plochy pod tlakem na malou plochu.

Strany matrace se liší použitými technologiemi a tvrdostí. Vy se rozhodnete, zda chcete večer užít vlastnosti profilů masáže, nebo  raději využít  tvrdší povrch z přírodních kokosových vláken. Jedná se o univerzálnost tohoto výrobku. Nezávisle na použité straně po celou dobu matrace zabezpečuje ideální polohu po čas Vašeho spánku a odpovídající obrys těla při odpočinku.


Všechny použité technologie zabezpečují, aby případný rozdíl v hmotnosti a jakýkoliv druh otáčení, vrtění nebyl pociťován druhou osobou!

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: