Taštičková matrace „HERMES” 21cm (Aloe Vera)

LETNÍ FANTASTICKÉ SLEVY pro dokonalý spánek - promokod LETO24 - SLEVA 5%!

Sleva! Taštičková matrace „HERMES” 21cm (Aloe Vera) Zvětšený
Taštičková matrace „HERMES” 21cm (Aloe Vera)

Nový

Dostupnost: Skladem do 10 pracovních dnů

  Materiál: Profil. MEMORY, PUR-pěna,Taštičkové jadro

  Výška matrace: 22 cm

  Tuhost: H2 - měkka a H3 - středně tuhá

  Nosnost: do 130kg na 1 lůžko

  Potahová látka: bavlna, elastan, PES + Aloe Vera

  Potah: snímatelný, opatřen zipem

  Možnost praní: Ano, do 40°C

  ! Pro naše milé zákazníky dárek ke každé taštičkové matraci polštářek !

Více informací

3 659 Kč

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:

Přidat na seznam přání

Promo Banner

Více informací

Taštičková matrace Hermes s masažní pěnou Visco

Charakteristika produktu:

 ◾7 zón termoelastické Visco pěny Lazy Foam® vyrobeno technologií profiledFOAM zaručuje dokonalé přizpůsobení tvaru Vašeho těla

◾ vrstva z polyuretanové pěny T30/38

◾ Matrace má tvrdost 7 zón pro optimální polohu a flexibilitu bodu spánku.

◾ Taštičkové pružiny, každá samostatné potažená vysoce elastickým materiálem, celkem více než 289 pružin / m2 vytvořené technologií extendedHard

◾ Vrstva filcu odděluje podíl pěny a pružinové jádro pro zvýšení pevnosti matrace

◾Visco pěna Lazy Foam® je pěna, která reaguje na tlak a teplotu. Dokonale kopíruje tvar těla

◾ Matrace je oboustranná, každá strana je jiná. Jedná strana je z termoelastické pěny a má masážní efekt, zatímco druhá je hladká
  


Nabízíme Vám matraci určenou pro náročné klienty. Výrobek tohoto druhu je vytvořen z vysoce kvalitní hypoalergenní pevné tkaniny a všitým zipem ve tvaru písmene С. Všechny materiály použité pro výrobu jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují přísné standardy kvality. K jejím četným výhodám můžeme s jistotou přidat kvalitu a komfort.


Pro výrobu matrace jsme použili nejmodernější technologie - matrace řady profiledFOAM jsou charakterizované výjimečným pohodlí, trvanlivostí a také potřebným větráním. Pro jejich výrobu používáme jen ty nejkvalitnější suroviny, spojené ve vhodných podmínkách bezpečným vodivým lepidlem. Optimální přizpůsobení polyuretanových pěn je tajemstvím dobré matrace a v souladu s nejnovějšími standardy spánku jsou doporučené lékaři a odborníky.


Představovaný výrobek je jednou z nejmodernějších matrací dostupných na trhu. A to proto, že v tomto modelu jsme použili kombinaci nejnovější generace pěny MEMORY Visco z moderní a stále více se vyvíjející metody zpracování pěny - s technologií profilování. Tímto způsobem byla vytvořená matrace s termoplastickým masážním profilováním: MEMORY Visco profiledFOAM se systémem 7 zón. Pěna Visco je upravena tak, aby odpovídala teplotě a tlaku člověka. Pod vrstvou profilované pěny je další vrstva z polyuretanové pěny T30,díky tomu je matrace dostatečně pohodlná a odolná, ale zároveň není příliš měkká. Výhodou matrací profiledFOAM je jejich řádné větrání a speciálně tvarované zóny, které pozitivně ovlivňují komfort spánku, povzbuzují a mají masážní vlastnosti.


Jádro matrace je vytvořené Taštičkovým systémem Technologií extendedHard. Takové matrace mají dlouhou životnost a dokonale se přizpůsobí  hmotnosti Vašeho těla. Použití taštičkových pružin dělí matraci na 9 zón s různými tvrdostmi. Kromě toho není žádné spojení mezi pružinami, každá pracuje nezávisle na ostatních, čímž se eliminuje následek pohybu na povrchu velké plochy pod tlakem na malou plochu.

Strany matrace se liší použitými technologiemi a tvrdostí. Vy se rozhodnete, zda si chcete večer užít vlastnosti termoplastyckého masážního profilu, nebo raději využít standardního hladkého a zároveň tvrdšího povrchu matrace. Jedná se o univerzálnost tohoto výrobku. Nezávisle na použité straně, po celou dobu matrace zabezpečuje ideální polohu po čas Vašeho spánku a odpovídající obrys těla při odpočinku.


Použitá technologie napomáhá, aby případný rozdíl v hmotnosti a jakýkoliv druh otáčení, vrtění nebyl pociťován druhou osobou!

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: