Taštičková matrace „Charon” 21cm (Silver)

LETNÍ FANTASTICKÉ SLEVY pro dokonalý spánek - promokod LETO24 - SLEVA 5%!

Taštičková matrace „Charon” 21cm (Silver)

Nový

Dostupnost: Skladem do 10 pracovních dnů

Materiál: Taštičkové jádro,PUR-pěna T30/38, KOKOS
Výška matrace: 21cm
Tuhost: H3 - středně tuhá a H4 - tuhá
Nosnost: do 130kg na 1 lůžko
Potahová látka: 100% polyester - vlákna stříbra s antibakteriálními účinky !!!
 Potah: snímatelný, antialergenní, opatřen zipem
Možnost praní: Ano, do 40°C
! Pro naše milé zákazníky dárek ke každé taštičkové matraci, polštářek !

Více informací

3 999 Kč

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:

Přidat na seznam přání

Promo Banner

Více informací

Taštičková matrace CHARON v potahu Silver

s antibakteriálními účinky

Charakteristika produktu:

◾ Polyuretanová pěna T30/38, obklopuje matraci z jedné strany

◾ Polyuretanová pěna T30/38 + kokosová vlákna z druhé (tvrdší) strany

◾ 7- zónové taštičkové jádro je vyrobené technologií extendedHard. Každá pružina je samostatná a zvlášť potažená pružným materiálem, celkem více než 289 pružin / m2. Speciálně navržený 9-zónový systém se nejlépe přispusobí křivkám Vašeho těla.

◾ Vrstvy z prolatexovaného kokosu mají antiseptické a antialergické vlastnosti, zvyšují komfort spánku tím, že poskytují dostatečnou ventilaci a prodlužují životnost matrace

◾ Filc, umístněný mezí taštičkovým jádrem a pěnou, zvyšuje pevnost matrace a také prodlužuje její životnost

◾ Ochranný potah matrace je opatřen zipem, což umožňuje praní potahu

◾ Matrace je oboustranná. Kromě toho obě strany se liší v tvrdosti, což přidává matraci více univerzálnosti

 Stříbro v potahu působí jako hygienická a anatibakteriální ochrana, můžete si tak užít vysokou čistotu a svěžest matrace. Alergiky jistě potěší antialergenní vlastnosti potahu. Antibakteriální vlastnosti stříbra ničí bakterie a pohlcují zápach

H3+H4

Použité taštičkové pružiny rozdělují matraci do 7 zón různé tvrdosti. Tento systém je optimální vzhledem k anatomii lidského těla. Každá zóna je přizpůsobená konkrétní části těla, protože každá z nich potřebuje jinou sílu podpory po čas ležení.

Technologie extendedHard, používaná v našich matracích, ve které pro výrobu pružiny používáme dvojitě tvrzený drát s vyšším počtem závitu, zaručuje delší životnost jádra o 30% ve srovnání se standardními technologiemi.

Každá z pružin je umístěna do samostatné kapsy z napnuté tkaniny, což  znemožňuje pružinám zapadat do sebe. Mezi pružinami není žádná spojitost, každá z nich pracuje nezávisle na ostatních, čímž se eliminuje následek pohybu na povrchu velké plochy pod tlakem na malou plochu. Použitá technologie napomáhá, aby případný rozdíl v hmotnosti a jakýkoliv druh otáčení, vrtění nebyl pociťován druhou osobou. 

 

Proč si vybrat matraci s kokosovým vláknem?

Kokosové vlákno má protiplísňové a antialergické vlastnosti. Kokosová vrstva napomáhá předcházet tvoření proleženin, absorbuje vodu a pot člověka, a zároveň reguluje přirozené proudění vzduchu uvnitř matrace. Matrace s kokosovým vláknem je vhodná pro lidi náchylným k alergiím, kteří zároveň ocení možnost výběru tvrdosti matrace, která má velmi příznivý vliv na zdravý spánek.

Potah s ionty stříbra !!!

Složení: 
 ◾ 100% polyester (vlákna stříbra)


Gramáž: 
◾ tkanina 400 g / m2 + vata se silikonovými vlákny 20 g / m2


Další funkce: 
◾ ionty stříbra
◾ velmi vysoká hmotnost textilií a vaty se silikonovými vlákny
◾ stříbrná vlákna 
prošívané dutým vláknem pro lepší cirkulaci vzduchu
opatřen zipem

Potah matrace z vysoce kvalitní elastické tkaniny a velmi vysoké hmotnosti (až 400 g / m2). Potah "SILVER + & Nature friendly" má motiv s názvem tkaniny.

"SILVER +" je příjemná tkanina a je ideální jako potah matrace.

Vyznačuje se vysokou odolností.

Charakteristickým znakem potahu z tohoto materiálu je přítomnost stříbrných iontů a metalizovaných nití nazývaných stříbrné nitě. Zajišťují vysoké estetické hodnoty a rozšířené hypoalergenní vlastnosti. Materiál je silný a příjemný na dotek, a co je důležité, bezpečný pro uživatele, jeho implementace je v souladu se všemi standardy a vysoce kvalitními surovinami.

Vysoce kvalitní tkanina, prošívaná dutým vláknem a estetický design jsou zárukou úspěšného nákupu. Upozorňujeme, že "SILVER + & Nature Friendly" patří do kategorie exkluzivních potahových tkanin, a to jak z hlediska kvality, tak z hlediska pozitivních vlastností, stejně jako kupní ceny.

Pozor! Použití tohoto potahu navíc zvyšuje výšku matrace! Koupí tohoto potahu bude vaše matrace lepší a vyšší!

Vlastnosti stříbra v potahu

Ionty stříbra zamezují vzniku bakterií, což je dlouhodobě známo.

V současné době, ačkoli v případě medicíny byly nahrazeny antibiotiky, jsou stále široce používány, zejména v kombinaci s tkaninami, např. potahy nebo jsou určeny pro sportovní oblečení.

Tkanina se stříbrnými ionty se doporučuje zejména pro alergiky a osoby, pro které je důležitá vysoká hygiena spánku. Stříbro v pevné formě nevykazuje žádné baktericidní vlastnosti.

Ionty interagují s bakteriemi a houbami. Vysoká teplota je příznivým faktorem pro jejich vývoj, kromě vlhkosti, ale to jsou také podmínky, které zvyšují účinek iontů stříbra. To znamená, že stříbro funguje efektivněji, čím lepší jsou podmínky pro nežádoucí organismy. Díky použití tohoto potahu budou membrány bakteriálních buněk zničeny, což povede k jejich eliminaci.

Potah je antistatický. Lidé, kteří používají tento potah, se nemusí obávat nadměrné elektrizace, což zvyšuje komfort používání.

Kvalita potahu

Tento potah je velmi kvalitní. To dokazuje jeho hmotnost a pozitivní funkce.

Tkanina použitá při výrobě potahu "Silver + & Nature Friendly" je určena pro použití v potazích a matracích. Je bezpečná a odolná. Vyrábí se ekologickými metodami, což je šetrné k životnímu prostředí. Vyznačuje se prodyšností, což je důležité zejména pro pohodlné a zdravé používání matrace.

Technologie zavádění stříbra do materiálů na bázi nanotechnologií je složitá a nákladná, ale je zárukou vysoké kvality a trvanlivosti popsaných vlastností po mnoho let.

Rovněž stojí za to použít listy, které snižují frekvenci potřeby mytí krytu.

Používejte chrániče, které sníží opotřebování potahu.30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: